Сторінки

Учитель повинен свідомо йти в ногу із сучасністю, пройматися й надихатися силами, які пробудилися в ній. А.Дістервег

Шановні відвідувачі!

Рада вітати Вас на методичному блозі державного навчального закладу "Бердянський центр професійно-технічної освіти". Тут ви зможете знайти багато цікавої інформації.

Залишайте свої відгуки, пропозиції та запитання у формі зворотного зв’язку. Буду рада допомогти.

З повагою методист Вікторія Коваленко

неділя, 25 жовтня 2015 р.

Парад краси - 2015

22 жовтня 2015 року в державному навчальному закладі «Бердянський центр професійно-технічної освіти» відбувся щорічний «Парад краси» - конкурс професійної майстерності серед учнів  з професії «Перукар», де учні продемонстрували свої знання, вміння та навички. В конкурсі взяли участь 15 учениць  ІІІ – IV курсів та груп технічного навчання. Метою даного конкурсу було підвищення рівня професійної майстерності, розвитку творчої активності учнів, поглиблення та удосконалення знань із перукрського мистецтва, сучасного обладнання, інструменту та технології виконання перукарських робіт.

Судило учасників авторитетне журі у складі провідних фахівців сфери послуг:
-        директор салону «Облака» Тараненко Тетяна Анатоліївна;
-        директор салону «Камея» Князева Світлана Миколаївна;
-        директор салону «Магія» Шумакова Вікторія Васлівна.
Конкурсна програма передбачала виконання завдань теоретичного та практичного турів. Теоретичний тур передбачав перевірку теоретичних знань з предметів: «Перукарська справа», «Матеріалознавство», «Охорона праці», «Основи санітарії та гігієни» та складався з виконання тестових 75 завдань у програмі Асистент на персональному комп’ютері.
У практичному турі конкурсантки виконували чоловічу стрижку з укладанням та весільну жуночу зачіску на довгому волоссі.
Саме практичний тур конкурсу став найцікавішим. Як результат - стильні, незвичні та красиві зачіски до весілля. Учні на високому рівні виконували сучасні жіночі модельні зачіски, застосовуючи знання, здобуті за час навчання. Спеціально до зачіски моделі учасники підбирали відповідне весільне вбрання, таким чином створюючи повний образ. Зачіски виконувалися відповідно до тенденцій сучасної моди, із застосуванням новітніх прийомів, технік та інструментів. Так, наприклад, у деяких зачісках були присутні елементи плетіння різних видів декоративних кіс, які зараз користуються великою популярністю. Також не оминули і більш класичних видів укладання – валик, буклі, ракушка, хвилі завиті різноманітними способами, гармонійно втілювали задумку кожного автора.  Представлені роботи були оригінально художньо творчо оформлені та представлені, відзначалися новизною у технологічному процесі виконання, відповідали сучасним тенденціям перукарського мистецтва.
Святковим було підбиття підсумків конкурсу, яке прийшло в актову залі. Кожна учасниця представила своїх моделей під відповідну музику.  
На підставі рішення журі І місце у конкурсі виборола учениця групи ТП 211 Мотузко Інна,
ІІ місце – учениця групи ТП 211 Смоліна Олена,
ІІІ місце – учениця групи П 35 Гусєва Тетяна.
Погляд глядачів співпав з поглядом журі, тому приз «Глядацьких симпатій» дістався  Мотузко Інні.

Переможців нагородили грамотами та цінними подарунками. Журі відмітило кращі роботи та подарувало цінні подарунки.


Немає коментарів:

Дописати коментар

Blogger